מועדון הסגל

כנסים, תערוכות, מפגשים חברתיים וערבי תרבות לחברי הסגל במועדון האוניברסיטה על שם מרסל גורדון

מועדון הסגל-הבית הירוק
כנסים, תערוכות, מפגשים חברתיים וערבי תרבות לחברי הסגל במועדון האוניברסיטה על שם מרסל גורדון
תש"ף במועדון הסגל

כל האירועים, כל ההטבות וכל החידושים במועדון האוניברסיטה

מועדון האוניברסיטה על שם מרסל גורדון הוא מקום מפגש חברתי ותרבותי לחברי הסגל ולאורחיהם, בו ניתן לדון בנושאים אקדמאיים ולהחליף דעות ורעיונות באווירה נינוחה. המקום נעים ומסביר פנים, עטוף בצמחייה מלבבת ובמשטחים ירוקים רבים. בחצר ובתוך המבנה פזורות פינות ישיבה רבות לנוחיות האורחים.

 

חברי המועדון מוזמנים לפעילויות ולערבי תרבות בנושאים שונים ומגוונים בהם מוסיקה, ספרות, תיאטרון, קולנוע, אקטואליה ועוד. כמו כן עורך המועדון כנסים, סימפוזיונים וימי עיון לבקשת חברי סגל האוניברסיטה. אירועים פרטיים מתקיימים בקומת המסעדה ובגן המועדון על ידי זכיין המעסיק שף צרפתי בעל כישורי גורמה מובחרים. לחברי מועדון הסגל האירועים והארוחות ניתנים בהנחה ניכרת ומשמעותית. המסעדה גם משמשת לאירוח אורחים חשובים מהארץ ומחו"ל על ידי מחלקת קשרי החוץ של האוניברסיטה, שאף מקיימת את מרבית מפגשי חבר הנאמנים בבית הירוק.

 

הבית הירוק

מועדון האוניברסיטה שוכן בבית הירוק, הבולט בקמפוס ביופיו ובייחודו. הבית הינו נכס ארכיטקטוני יחיד במינו שנבנה בתרומתו של מר גרשון גורדון ז"ל לזכר אשתו מרסל, ונועד על ידי התורם להיות מקום משכנו של מועדון הסגל. הבית נהרס במהלך השנים עד שנולדה יוזמה לבנות במקומו בית חדש ברוח הבית שהיה שם בעבר. העבודה המרהיבה בוצעה ע"י האדריכלים קמילו מנפרדי וארנולד תגיר, ששאפו לשמור על הסגנון האוריינטלי של האדריכלות הערבית המקומית במאה ה-19, בשילוב עם תכנון עכשווי.

 

לאתר מועדון הסגל >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>