מדור תלמידים - האגף לרישום ומנהל תלמידים

מדור תלמידים
ליצירת קשר
  • כתובת משרדנו: בניין וינר-גרוס, קמפוס האוניברסיטה
  • טל' : 03-6408331
  • פקס: 03-6406721
  • דוא"ל: mt@tau.ac.il
  • שעות קבלת קהל : ימים א', ב', ד', ה' בין השעות 09:00 – 12:00 ויום ג' בין השעות 09:00 – 15:00

מדור תלמידים של אגף רישום ומינהל תלמידים מטפל בבקרה ובמעקב אחר דרישות כלליות, עדכון מצב לימודי ופרטים אישיים של תלמידי האוניברסיטה בכל התארים.

  

על מנת שנעדכן שינוי בפרטים אישיים כדוגמת שם או מצב משפחתי, יש להודיענו על השינוי בכתב ולצרף להודעה מסמך רשמי לצורך אימות (צילום תעודת זהות, אישור ממשרד הפנים וכו'). את ההודעה והמסמכים המצורפים ניתן להעביר אלינו בדואר, בפקס או בדוא"ל בהתאם לפרטי ההתקשרות שלעיל.

 

הפסקת וחידוש לימודים

המעוניינים להפסיק לימודיהם יוכלו להגיש את הבקשה באמצעות מערכת מידע אישי לתלמיד (שם השירות: בקשה להפסקת לימודים), או להודיענו על כך בכתב. את ההודעה ניתן להעביר אלינו במכתב בדואר, בפקס או בדוא"ל. במקביל, על הפונה להתעדכן בתקנות שכר הלימוד בכל הקשור לחיובים כספיים לנוכח הפסקת הלימודים.

 

בכדי להודיע על חידוש לימודים (חזרה ללימודים בחוגים שלגביהם הודיע התלמיד על הפסקה) יש לפנות למזכירות החוג/הפקולטה עד חודש לפני תחילת הלימודים או במועד מוקדם יותר, כפי שתקבע הפקולטה. לאחר אישור המזכירות ותשלום דמי חידוש הלימודים למזכירות הפקולטה, יישלח טופס חידוש הלימודים למדורנו להמשך טיפול (בדיקת קיומם של חובות אקדמיים, חובות כספיים וכו'). באם יימצא מצב התלמיד תקין, יעודכן דבר חידוש הלימודים במערכת. לאחר ה-15 בחודש (יום חישוב מדד המחירים לצרכן) יישלחו למחדשי הלימודים שוברים לתשלום שכר לימוד.

 

תלמידי תואר ראשון או שני פעילים, מוזמנים להגיש את הבקשה לחידוש לימודים, באמצעות מערכת מידע אישי לתלמיד, שם השירות בקשה לחידוש לימודים.

 

למידע באשר להתיישנות לימודים, יש לעיין בידיעון יחידת הלימוד הרלוונטית, כולל במבוא הכללי לידיעונים המופיע באתר האוניברסיטה.

 

אישורי לימודים

ניתן להפיק אישור לימודים בעברית או באנגלית עם נתוני שכ"ל או ללא באמצעות מערכת מידע אישי לתלמיד, האישורים תקפים גם ללא חתימה וחותמת.

 

רוצים.ות לשאול אותנו משהו נוסף? ליצירת קשר עם מדור תלמידים פשוט מקליקים כאן.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>