ללמוד בעיר קוסמופוליטית

לחיות וללמוד בתל-אביב, העיר בה האורות תמיד דולקים

ללמוד בעיר קוסמופליטית
ללמוד ולחיות בתל אביב - עיר ללא הפסקה

אוניברסיטת תל-אביב הינה חלק ממרקם החיים של העיר תל-אביב, עיר ללא הפסקה המדורגת במקום השלישי ברשימת 10 הערים ה"חמות" לשנת 2010 (ע"פ מדריך "לונלי פלאנט"). חיי התרבות וחיי הלילה התוססים של העיר, כמו גם הים ושפע החופים המשתרעים לאורכה, הם אלו שזיכו את תל-אביב בדירוג המרשים, והופכים אותה לייחודית מבין ערים אחרות בעולם.

 

בלב אומת הסטארט-אפ

בנוסף לבריזה, נושבת בתל-אביב רוח היזמות, אשר הניבה לישראל את המוניטין הבינלאומי שלה כאומת הסטארט-אפ. אנשי הון ואנשי עסקים, יזמים וגם סטודנטים מגיעים לתל-אביב מכל העולם על מנת לבחון מקרוב את סודות ההצלחה. אחד ממוקדי המשיכה היא אוניברסיטת תל-אביב, העומדת במרכז העשייה והתעשייה של פיתוחים מגוונים בתחום ההיי-טק ומעודדת יזמות, מחקר ופיתוח, בין היתר באמצעות חברת היזמות "רמות".

 

לבלות וליהנות ללא הפסקה

בהליכה, באופניים או על קורקינט חשמלי, שיטוט לאורך הטיילת המחברת בין העיר בת-ים מדרום לתל-אביב ועד לצפונה, דרך נמל יפו, יכול לספק מבט על העיר תל-אביב:  מצד אחד, הים המשתרע ובו גולשים ונופשים לאורך החופים, ומהצד השני, עיר תוססת המציעה לתושביה ולמבקרים בה מארג של ארכיטקטורת באוהאוס, מתחמי בילוי שוקקים, מרכזי קניות, שווקים, מוזיאונים, פסטיבלי חוצות, מופעי מוסיקה ועוד.


קמפוס האוניברסיטה, על שלל מבניו, פסליו, גניו ופינותיו המוריקות מהווה גם הוא יעד תיירותי בפני עצמו ועוד חלק מהעושר התרבותי של העיר: הן בזכות בית הספר למוסיקה  ע"ש בוכמן-מהטה והחוג לקולנוע ולטלוויזיה בפקולטה לאמנות ע"ש יולנדה ודוד כץ, אשר בוגריהם נמנים על האמנים המובילים בישראל, והן בזכות ההרצאות, הקונצרטים ופעילויות הפנאי והתרבות הנערכים באופן תדיר בקמפוס. המבקרים המגיעים לתל-אביב מרחבי העולם נפעמים לא אחת לגלות כי גם לאחר שקיעת השמש, העיר תל-אביב זורחת ללא הפסקה. 

 

עיר עולם

עושרה האנושי, התרבותי והכלכלי של העיר תל-אביב והמטרופולין, הניעו  את עיריית העיר לפעול כדי למתג אותה כ"עיר עולם" (Global City), העומדת בשורה אחת עם הערים החשובות והמרכזיות בעולם. במסגרת זו, עיריית תל-אביב מקדמת  את הסטודנטים הבאים מרחבי העולם ללמוד בישראל בכלל ובאוניברסיטת תל-אביב בפרט.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>