פסטיבל small במה

פסטיבל small במה חושף את היצירה הסטודנטיאלית העכשווית בישראל ומעניק לסטודנטים הזדמנות להציג את יצירותיהם בפני הקהל הרחב

פסטיבל small במה

תאטרון צעיר ונועז

פסטיבל small במה הוא פסטיבל סטודנטים ייחודי המתקיים מדי שנה, בשבוע הראשון של שנת הלימודים, ומציע במה ליצירה עצמאית של סטודנטים בתחום התאטרון ואמנויות אחרות. במת הפסטיבל משמשת פלטפורמה יחידה במינה לעשייה אמנותית נועזת ופורצת גבולות של הסטודנטים לתאטרון ומאפשרת להם להתנסות ולהתבסס כאמנים כבר במהלך לימודיהם.

 

יצירה סטודנטיאלית מא' עד ת'

פסטיבל small במה נוסד בשנת 2002 על-ידי סטודנטים מהחוג לאמנות התאטרון בפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, במטרה לתת הזדמנות לכותבים צעירים להעלות את מחזותיהם על הבמה, תוך שיתוף פעולה בין בימאים, מעצבים ושחקנים מהחוג. מאז ועד היום הוא מנוהל כולו על ידי סטודנטים ובוגרים של החוג, בהפקת אגודת הסטודנטים בשיתוף החוג לתאטרון.

 

מהסטודנטים אל הקהל הרחב

לאורך השנים משתלבות ההפקות שנוצרו במסגרת הפסטיבל בתיאטראות השונים בישראל. כמו כן הרחיב הפסטיבל את תחומי פעילותו, וכיום הוא מציע לקהל הרחב מגוון יצירות בתחומי התאטרון, המיצג, המיצב, המחול והמוזיקה, הנוצרות בשיתוף פעולה בין סטודנטים מחוגים שונים באוניברסיטה. יצירתם משקפת את חשיבותה של העשייה האמנותית באקדמיה ואת המחויבות כלפיה.

 

כמו כן מציע הפסטיבל שפע של אירועים מיוחדים ללא תשלום: תאטרון רחוב, תאטרון בובות, מופעי פרפורמנס, הופעות של הרכבים מוזיקליים של סטודנטים במסגרת  smallאקוסטי ועוד.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>